Posiadamy największy w Polsce wybór rejestratorów temperatury i wilgotności z łącznością USB. Od miniaturowych rejestratorów wielkości baterii do zegarka aż po wielokanałowe rejestratory z super-precyzyjnymi czujnikami zewnętrznymi. Nasze rejestratory znajdują zastosowanie m.in. w transporcie i logistyce, przemyśle farmaceutyczny i spożywczym.   
 
Stawiamy na jakość: Oferujemy urządzenia trzech znanych firm: amerykańskich Dickson i MadgeTech oraz niemieckiej tempmate GmbH. Dzięki bliskiej współpracy pomiędzy Pro-Elektrą a Dickson,  MadgeTech i tempmate GmbH, możemy zaproponować Państwu znakomite urządzenia po niezwykle konkurencyjnych cenach.
 
Mamy rejestratory do każdej aplikacji – tutaj prezentujemy jedynie fragment naszej bogatej oferty. Jeżeli Twoja firma potrzebuje profesjonalnej kontroli wilgotności i temperatury, skontaktuj się z nami.
Rejestrator wilgotności i temperatury M2TH

Rejestrator temperatury tempmate-M2TH

# Rejestracja temperatury # USB # Zakres: od -30 do +70°C (cz. wew) / od -80 do +200°C (cz. zew) # Wyświetlacz LCD # Małe gabaryty

rejestrator wilgotności i temperatury RHTemp1000Ex

Rejestrator wilgotności i temperatury w trudnych warunkach RHTemp1000Ex

# Rejestracja wilgotności i temperatury # USB # Zakres: od 0 do 100% RH od od -40 °C do +80 °C # Ochrona ISO/IEC: 60079-11 Ex ia – Ex ic, # Strefy iskrobezpieczeństwa 0-2 # Poziom ochrony sprzętu: Ga – Gc, Strefy 0-2 # Grupa gazowa: IIC #K lasa temperatury: T4